Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Milani vendos per te ardhmen e Hernandez

AC Milan ka refuzuar të gjitha ofertat për mbrojtësin Theo Hernandez.

Gjiganti italian është në dijeni të interesimit të gjigantëve evropianë për francezin, mirëpo ka vendosur të mos e shesë.

Shkaku i pandemisë së koronavirusit, vlera e lojtarëve është zbritur dukshëm, andaj Milan do provojë ta mbajë Hernandez edhe një vit, pastaj do e mendojë shitjen.

PSG është skuadra më e interesuar për Hernandez, derisa thuhet se gjiganti francez ka ofruar 50 milionë euro.

Interesim për Hernandez vazhdojnë të kenë edhe Barcelona e Chelsea.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet