Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

‘Kur ma vë dorën mbi dorë’, Rudina Dembacaj e lumtur me Mark Frrokun me foton më romantike

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar të momentit.

Pas nisjes se bashkejeteses disa muaj me pare ata janë gjithmonë në qendër të vemendjes për çdo postim që bëjnë në rrjetet sociale, duke shtuar edhe më shumë kuriozitetin e fansave.

loading...

Së fundmi, Rudina dhe Marku kanë realizuar një pozë romantike së bashku, të kapur duart me njëri-tjetrin.

“Kur ma ven doren mbi dore…”, shkruan Rudina krah fotos, e cila ka marrë shumë komente pozitive.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet