Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Infermieria 20-vjeçare u shërben pacientëve me ‘bikini’, ndeshkohet nga spitali

Drejtuesit e jë spitali në Rusi kanë ndëshkuar me masë disiplinore një infermiere për shkak të sjelljes së saj pasi u sherbeu pacienteve gjysme e zhveshur.

Infermieria 20-vjeçare emri i të cilës nuk është bërë i ditur, u shfaq përpara pacientëve me një veshje mbrojtëse transparente, por poshtë saj kishte vetëm të brendshme.

loading...

Fotot e saj të bëni xhiron e botës. Imazhi i realizuar nga njëri prej pacientëve shtruar në spitalin e Tulës i cili më pas e shpërndau në rrjetet sociale.

Ai shkruan se asnjë nga pacientët nuk u ankua për këtë gjë. Por drejtuesve të spitalit nuk iu pëlqeu kjo sjelle dhe vendosën të marrin masa ndaj infermieres për fyerje të uniformës.

Infermierja 20 vjeçare u justifikua përpara drejtuesve të saj se ajo ishte shumë seksi për të mbajtur uniformën dhe se nuk e kishte vënë re se veshja mbrojtëse ishte aq shumë transparente.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet