Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U procedua për protestën tek Teatri, Stresi “vishet polic”: Hiqni kapelet ose silluni mirë me popullin

Reperi Arkimed Lushaj i njohur ndryshe artistikisht me emrin ”Stresi” i është përgjigjur Policisë pasi kjo e fundit e procedoi penalisht për protestën tek Teatri.

Me një kapele policie mbi kokë, Stresi u ka bërë thirrje policëve të heqin kapelet ose të sillen mirë me popullin.

loading...

Stresi thotë se ai është qytetar i thjeshtë që proteston dhe nëse sillet Policia mirë dhe ai nuk ka probleme me ta.

View this post on Instagram

Hiqni kapelet ose silluni mire me popullin

A post shared by STRESI (@stresi) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet