Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Milani e gjen në Francë pasuesin e Donnarummas

Situata e vështirë financiare e krijuar nga pandemia do të ndikojë merkato e verës dhe te Milani po përgatiten për çdo situate edhe nëse do të vinte një ofertë e rëndësishme për Gigio Donnarumman.

loading...

Rekomandojme

Ky i fundit mund të sakrifikohet për çështje bilanci dhe pasuesi i tij pritet të vijë nga Franca, konkretisht 24-vjeçari Predrag Rajkoviç.

Gardiani serb u transferua nga Maccabi Tel Aviv te Reims vitin e kaluar dhe ka bindur me paraqitjet e tij ndaj dhe Milani po e merr në konsideratë atë si pasuesin ideal të Donnarummës teksa operacioni mund të mbyllet për 10-12 milionë euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet