Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Majlinda Bregu feston ditëlindjen, në shtëpi e pret surpriza e bukur nga vajza e saj

Ish-deputetja Majlinda Bregu ditën e sotme feston ditëlindjen e saj të 46-të.

Në shtëpi e ka pritur një surprizë shumë e bukur nga vajza e saj Kejda, një pjesë e vendit e mbushur me lule shumëngjyrëshe.

loading...

Ajo postoi në Instastory dy video ku tregon buqetat shumëngjyrëshe që i ka dhuruar mamasë së saj.

“Gëzuar ditëlindjen mami! Uroj të kesh gjithmonë një buzëqeshje në fytyrën tënde”, shkruan Kejda krahas videove.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet