Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Marina Vjollca publikon foton më të bukur nga 30-vjetori i saj: E bekuar për njerëzit që rrethohem

Ditën e djeshme, moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka festuar 30-vjetorin e saj. Në llogarinë e Marinës kanë mbërritur një sërë urimesh nga njerëzit më të dashur dhe ndjekësit besnikë ndër vite.

Luana ka ndarë disa video duke festuar pranë motrës së saj, ndërsa së fundmi vetë Marina ka publikuar një foto e rrethuar nga lulet.

loading...

“E bekuar nga zoti për njerëzit që rrethohem. Mirënjohëse pafund për çdo urim që më keni bërë. Ju dua”, ka shkruar moderatorja krah postimit të fundit ku është e rrethuar shumw buqeta me lule.

Edhe në këtë postim nuk kanë munguar komplimentet e ndryshme nga fansat e Marinës, të cilët kanë vënë në dukje se moderatorja vazhdon të mbetet po aq e bukur sa më parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet