Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Familjarët e deklarojnë të vdekur, ja çfarë thotë policia për personin që dogji veten me benzinë

Vetëm pak minuta pasi syri.net raportoi për një ngjarje të rëndë të ndodhur në orët e mesditës në Kuzum Baba të Vlorës, ku një i shtetas tentoi ti japë fund jetës duke u lyer dhe vënë fla kën vetes, familjarët e tij thonë se i afërmi i tyre ka ndërruar jetë në spitalin e Vlorës.

Ndërkohë që mjekët nuk e konfirmojnë si lajm, duke saktësuar se bëhet fjalë jo për një 30 vjeçar sikundër u raportua më herët por për një 56 vjeçar, të identifikuar si Nijat Hoxha.

Sikundër mësohet ngjarja e rëndë ka ndodhur pas një konflikti në familje.

Shtetasi banonte në lagjen ‘Hajro Cakërri’ në Kuzum Baba dhe u paraqit në spital me p lagë të shkallës së tretë.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në lagjen “Hajro Çakërri” Vlorë, shtetasi N. H., 57 vjeç dyshohet se ka dj egur veten me lëndë dj egëse për motive ende të paqarta. I dëm tuari është dërguar në Spitalin Rajonal dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet