Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Familja në Fier infektohet me koronavirus, mes tre anëtarëve dhe fëmija 2 vjeç

Nga Fieri thuhet se kanë dalë të tjerë persona të inektuar me koronavirus pas marrjes së tamponit.

Tre rastet pozitive me Covid-19 në Fier janë anëtarë të një familje, të cilët banojnë në lagjen “Liri Gero” .

Bëhet fjalë për një 70-vjeçare, nusen e saj dhe djalin 2 vjeç të kësaj të fundit.

Ndërkohe janë marrë tamponë edhe për pjesën tjetër të banorëve të pallatit.

Gjithashtu Bashkia ka kryer dezinfektimin e të gjithë zonës ku banojnë personat e infektuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet