Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Provokon vajza e ish-deputetes shqiptare, e veshur me bikini të kuqe

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda u zhduk për disa ditë nga rrjeti, por se fundi modelja bukuroshe është rikthyer me foto mjaft provokuese.

Ada Deda ka publikuar nga karantina një foto me rroba banjo të kuqe, të cilat i tregojnë mjaft bukur format trupore.

21-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen, duke marrë mjaft pëlqime dhe komente.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet