Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jonida Maliqi publikon foton nga makina e Romeos, fansat e vënë në siklet

Në media eshte folur se Jonida Maliqi i kishte dhënë fund historisë me Romeon. Por duket se ata vijojne të jetë së bashku duke shijuar ditë plot pasion.

Në fundjavë qarkulluan fotot nga i njëjti vend, buzë detit, tashmë Jonida ka publikuar një tjetër foto, këtë herë nga makina e aktorit.

Fansat kanë vënë re disa shenja në krah të saj, dhe e kanë pyetur se kush e ka gërvishtur. Megjithatë ajo ka sqaruar gjithçka duke thënë se bëhet fjalë për tatuazhin e saj.

Ndërkohë aktori Visjan Ukcenaj ka komentuar se e njeh këtë makinë, prej nga ka pozuar këngëtarja. “E njoh këtë makinë.

Hugs ju përqafoj”,- shkruan aktori ndërsa e ka shoqëruar me emoji të qeshurash. Mos e kishte fjalën për Romeon këtu?! Ndërkohë edhe Romeo pak kohë më parë postoi foto nga makina e tij, një Porche.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet