Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sherr me mjete të mprehta në Vlorë, i palgosuri dërgohet me urgjencë në spital

Dy persona janë konfliktuar me mjete të mprehta ditën e sotme në Vlorë.

Sipas informacioneve të paraprake, dy persona ne Kote të Vlorës jane konfliktuar mes tyre dhe sherri ka degjeneruar.

loading...

Rekomandojme

Për të ndaluar konfliktin ka hyrë një person i tretë në mes i cili ka mbetur i plagosur.

Sipas informacioneve të dhena nga policia, ka ndodhur një konflikt në fshatin Kotë, midis 2 personave. Ka ndërhyrë një i tretë për t’i ndarë dhe është dëmtuar me xham.

Burimet bëjnë me dije se një nga të lënduarit është dërguar në spital me një mjet privat ndërsa tjetri është në pritje të ambulancës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet