Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shënohet viktima e dytë nga COVID në Shkodër, vdes babai i pacientit zero

Shënohet viktima e dytë në Shkodër nga COVID-19.Babai i pacientit ‘zero’ nga Dobraci ka humbur jetën mëngjesin e sotëm teksa i moshuari kishte 3 muaj në gjendje kome.

loading...

Rekomandojme

Po ashtu bëhet e ditur se sot do të bëhet edhe varrimi i tij, në orën 14:00, ku nuk do të lejohen persona të tjerë, veç familjarëve. Aktualisht ne Shkoder ka 49 raste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet