Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Në gjendje të rëndë e me barelë, mbërrin në Spitalin Infektiv një pacient i dyshuar me koronavirus

Një person i dyshuar me COVID-19 ka mbërritur pak minuta para mesditës në Spitalin Infektiv në Tiranë.

Sipas burimeve thuhet se bëhet fjalë për pacientin e parë në 24 orët e fundit që ka mbërritur në spitalin COVID 1.

Ndërkohë në pamje shihet se i sëmuri që futet me barelë në spital, ndodhet në gjendje të rëndë, pothuajse i pavetëdijshëm.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet