Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Lajm i mirë për të gjithë!”, Manastirliu: 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19

Edhe 2 infermierë në Tiranë janë shëruar nga COVID-19. Lajmin e mirë e ka dhënë vet ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu.

loading...

Rekomandojme

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu theksoi se ka shkuar në 30, numri i personelit mjekësor të shëruar nga virusi vdekjeprurës.

MESAZHI I MANASTIRLIUT
Çdo mjek, infermier dhe punonjës i sistemit shëndetësor që e fiton betejën me 🤜#COVID19🤛 është një lajm i mirë për të gjithë!
Edhe 2️⃣ infermierë në Tiranë janë shëruar pas testit konfirmues në laboratorin e virologjisë në ISHP🙏🏼
Shkon në 3️⃣0️⃣ numri i personelit mjekësor të #shëruar nga COVID-19 ✅
Deri tani janë 1️⃣8️⃣2️⃣pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me 🤜#COVID-19🤛
#FORCA

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet