Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Fluks i shtuar, radhë të gjata me kamionë të mallrave në pikën kufitare të Morinës

KUKËS
Radhë të gjata me kamionë të mallrave në pikën kufitare të Morinës. Bëhet fjalë për kamionët e mallrave të nisur nga Shqipëria drejt Kosovës që për shkak të fluksit të lartë kanë krijuar radhë të gjata. Drejtori i Kufirit u shpreh se ka fluks të shtuar të kamionëve ditën e sotme dhe ndaj është krijuar trafik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet