Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rëndë në Tiranë, dy persona të plagosur me armë zjarri

Plagosje me armë zjarri është shënuar në Tiranë në zonën e Xhamllikut.

Burime nga policia thonë paraprakisht se ka pasur të shtëna me armë pranë shkollës “Nikel Dardani” në Tiranë. Burimet paraprake bëjnë me dije që ka edhe të plagosur, megjithatë, policia pritet të japë informacione të detajuara në vijim.

Dyshohet që mes disa personash të ketë pasur përplasje për motive ende të pamësuara, ndërkohë që dyshohet që njëri prej tyre të ketë mbetur i palgosur. Në vendin e ngjarjes, uniformat blu kane gjetur dy gëzhoja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet