Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Burri humb ndjenjat e rrëzohet përtokë në mes të rrugës, efektivët e Policisë Ushtarake i vijnë në ndihmë

Një incident ka ndodhur sot poshtë zonës së 21 Dhjetorit, pranë parkut të autobusëve. Një burrë ka humbur ndjenjat papritur dhe është shembur përtokë dhe në ndihmë i kanë shkuar efektivë të Policisë Ushtarake që ndodheshin me patrullim në zonë.

loading...

Rekomandojme

Ata i kanë dhënë ndihmën e parë e më pas kanë lajmëruar ambulancën që e ka transportuar në urgjencë. Sipas të dhënave, personi nuk ishte person me simptoma apo i dyshuar për COVID-19 dhe aktualisht ndodhet i stabilizuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet