Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U prek nga koronavirusi, shërohet foshnja 3 javëshe në Itali, kthehet në shtëpi

Një foshnje tre-javëshe e prekur nga koronavirusi në Itali është shëruar. Ndoshta bëhet fjalë për rastin e parë të regjistruar të një të porsalinduri të prekur nga Covid-19, i cili paraqiti një gjendje klinike aq të rëndë sa që kishte nevojë për mbështetje mekanike të frymëmarrjes.

loading...

Rekomandojme

Terapia Intensive e spitalit të Cuneos e bëri të ditur këtë gjë, nga ku u nxor nga spitali vajza e vogël, pas 3 javësh “izolim shumë të rreptë” e pas dy ditësh të pavetëdijes totale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet