Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pasi inspektoi marketet, Basha zbret sërish në terren. Me maskë dhe doreza, takon policët

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas inspektimit nga afër të mbajtjes së distancës sociale në markete, ka zbitur mbëmjen e sotme sërish në terren ku është takuar me policët.

Kreu i opozitës, ka takuar disa efketivë, të cilët ishin në shërbim pranë Fakultetit të Historisë dhe Filologjisë. Me maskë e me doreza, Basha shihet teksa komunikon me disa policë, ku nuk mungon disanca 1 metër nga njëri-tjeri.

Kujtojmë se në vendin tonë deri më tani janë prekur 400 persona, ndërsa 22 persona kanë humbur jetën.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet