Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kërcënon drejtorin e Urgjencës Elbasan, hetohen në gjendje të lirë një 36-vjeçar

Elbasan

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, proçeduan në gjendje të lirë, për veprën penale “Kanosja”, shtetasin:

loading...

Rekomandojme

R.Ç., 36 vjeç, banues në Elbasan, pasi sot rreth orës 10:00, në ambientet e Urgjencës të Spitalit Elbasan, ka ofenduar dhe kanosur me fjalë shtetasin E.M., me detyrë (Drejtori i Urgjencës).

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet