Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Iu infektua djali me koronavirus, Vuçiç prek me fjalët: Danilo im më tha se dorëzimi…

Numrit të lartë të të prekurve me Covid-19 në Serbi i është shtuar edhe djali i Presidentit Aleksandër Vuçiç, Danilo Vuçiç

Lajmin e konfirmon vetë kreu i shtetit Serb Vuçiç në një postim në rrjetet sociale ku shkruan:

loading...

Rekomandojme

“… Danilo i im më tha se dorëzimi është një opsion. Fëmija im i parë u infektua me coronavirus dhe tabloja e tij klinike ishte e tillë që ai u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive. Bir, do të fitosh. Babi të do, të gjithë të duam”,

https://www.instagram.com/avucic/?utm_source=ig_embed

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet