Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gjashtë anëtarë të një familje në Fier të infektuar me koronavirus, mes të prekurve edhe fëmijë

Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Fier. Burime bëjnë me dije se është infektuar një familje me gjashtë anëtarë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se mes të infektuarve ka edhe fëmijë.

E gjithë familja është vetëkarantinuar në banesë dhe gjendja e tyre shëndetësore është e stabilizuar.

Ndërsa numri i të shëruarve ka shkuar në 154. Po kështu, harta e rasteve të reja është zgjeruar në Tiranë, Shkodër dhe Fier.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet