Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“PD ia fut kot”, Rama i përgjigjet opozitës për testet masive: Nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve

Kryeministri Edi Rama, me anë të një statusi në “Twitter” i është përgjigjur opozitës së bashkuar, në lidhje me kërkesën e kësaj të fundit, për të bërë sa më shumë teste.

Rama shprehet se PD ia fut kot dhe se për testet nuk vendos qeveria, por Komiteti Teknik i Ekspertëve.

loading...

Rekomandojme

Postimi i Edi Ramës:

A mundet dikush t’ia thotë PD se qeveria nuk vendos sa teste bëhen a nuk bëhen?! Aq më pak qeveria mund të marrë mendjen e PD-së për këtë punë!

Strategjinë e testeve e bën Komiteti Teknik i Ekspertëve dhe PIKË! Qeveria zbaton ato që vendos Komiteti dhe PIKË! PD i’a fut kot.PIKË!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet