Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tentoi të vidhte lokalin e banesën! Banorët në Berat, kapin hajdutin dhe ia dorëzojnë policisë

Një 30-vjeçar në Berat pasditen e sotme ka thyer karantinën duke tentuar të hyjë në një lokal dhe banesë për të vjedhur, teksa pronari ishte larguar prej disa ditësh.

Por në momentin që ka tentuar që të futet në banesë, hajduti është pikasur nga fqinjët, të cilët kanë dalë nga shtëpitë duke thyer karantiën për të ndaluar të riun.

Banorët e lagjes ‘Uznovë’ e kanë kapur 30-vjecarin që ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij duke ia dorëzuar policisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet