Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sherr me shkopinj e karrige, përleshen 20 të rinj në Elbasan, disa të lënduar

Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan ku 20 të rinj janë përleshur me njëri-tjetrin me mjete të forta.

Të rinjtë janë goditur me shkopinj, karrige e sende te tjera, ndërsa dyshohet se ka disa të lënduar.

loading...

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vullnetari”, ndërsa aty kanë shkuar shumë forca policie, të cilët kanë bërë të mundur shoqërimin e 6 prej të rinjve.

Të shoqëruarit ndodhen në Komisariatin e Elbasanit, ndërsa ende nuk dihen motivet e sherrit të të rinjve, të cilët, në fakt kanë thyer edhe karantinën, citon abcnews.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet