Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pronari i restorantit me koronavirus, i ka shërbyer gjithë Gjykatës në Elbasan

Konfirmohet me koronavirus pronari i një bar-restoranti pranë Gjykatës në Elbasan. Bëhet me dije se 46-vjeçari ka takuar të paktën 12 persona.

PO ashtu bëhet e ditur se janë edhe 4 personel mjekësor të tjerë në repartin radiografise iu është marrë tampon dhe priten rezultatet.

loading...

Rekomandojme

Kjo është vatra më e madhe e dyshuar e koronavirusit në Elbasan. Dyshohet se 4 raste e fundit kanë lidhje me njeri-tjetrin në kete qytet.

Lokali i tij që ndodhet vetëm 10 metra larg Gjykatës së qytetit, është frekuentuar nga punonjës të policisë gjyqësore, gjykatës e prokurorë.

PO ashtu bëhet e ditur se janë edhe 4 personel mjekësor të tjerë në repartin radiografise iu është marrë tampon dhe priten rezultatet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet