Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I ati pësoi infarkt në zemër, Mozzik bën dedikimin prekës: Kjo qenka jeta, po të çuditka

Dy reperët e njohur, Mozzik dhe Getinjo janë përballur me një situatë të pakëndshme, pasi babai i tyrë ka pësuar infakt në zemër, por falë mjekëve ka shpëtuar.

Përmes një postimi në ‘Instastory’ Mozzik shkruan se babai i tij shpëtoi falë Zotit dhe mjekëve, teksa shton se kjo qenka jeta po të çuditka.

loading...

‘E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër. Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok! Faleminderit Zot! Faleminderit Mjekëve!’, shkruan reperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet