Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Belgjikë, 185 të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit, mbi 20 mijë të infektuar

Në Belgjikë, në 24 orët e fundit janë regjistruar 185 viktima nga koronavirusi.

Në total, numri i të vdekurve nga virusi në shtetin belg ka arritur në 1632 persona.

loading...

Ndërsa, numri i të prekurve nga virusi në Belgjikë deri në këto momente është 20 814 vetë.

Në orët e fundit, janë prekur nga koronavirusi në territorin belg 1123 persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet