Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ushtrime në kohën e koronavirusit, shihni cfarë ben në ballkon burri nga Tirana

Ushtrimet në shtëpi janë të domosdoshme në kohën e karantinës që po kalojmë si pasojë e përhapjes së koronavirusit, por ka edhe nga ata që zgjedhin ballkonin për tu ushtruar.

loading...

Rekomandojme

Në fotot e LSA-se, duket një qytetar nga Tirana që ushtrohen në ballkon.

Qytetari në fjalë ka përdorur kangjellat e ballkonit për të realizuar disa ushtrime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet