Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Futbollisti i M.Cityt shkel izolimin nga koronavirusi dhe organizon orgji…

Futbollisti i Manchester City, Kyle Walker theu rregullat e izolimit në betejën kundër koronavirusit, duke organizuar një festë private me dy eskorta.

Lajmi është publikuar nga tabloidët britanikë, të cilët saktësonin se tashmë futbollisti rrezikon një gjobë të majme.

loading...

Rekomandojme

Walker shkeli rregulloren për shëndetin, të përcaktuar nga klubi, citon a2 cnn. Vetëm pak ditë më parë, ai i kishte kërkuar tifozëve të Manchester City të qëndronin në shtëpi, si mënyrë për të ndihmuar mjekët.

Apeli u zhvlerësua nga ngjarja, duke shkaktuar indinjim, ndërsa mbrojtësi kërkoi falje për sjelljen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet