Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nuk ndalet infeksioni ne Shkoder, konfirmohen 2 raste të reja me koronavirus

Konfirmohen edhe dy raste të reja me koronavirus në qytetin e Shkodrës. Ne kete qytet, brenda 24 orëve të fundit, në mbarë vendin shënohen 11 të prekur me virusin vdekjeprurës.

Sipas te dhenave zyrtare, Shqipëria regjistron 335 persona të infektuar me koronavirus, ndërsa numri total i viktimave në vendin tonë nga virusi ka shkuar në 16.

loading...

Rekomandojme

Shënohet vikitima e 18, 29 raste të reja me koronavirus, shkon në 333 numri i të prekurve

9 shqiptarë të vdekur nga koronavirusi në SHBA, ambasadorja: Situata është e rënduar!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet