Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

E trishtë! Koronavirusi i merr jetën shqiptarit që jetonte në Londër

Pas infektimit nga koronavirusi, ka ndërruar jetë edhe një shqiptar nga kosovar që jetonte në Londër.

Bëhet fjalë për Naser Ramadanin, i cili ishte nga qyteti i Ferizajt.

Lajmi u bë e ditur përmes një postimi në rrjett sociale nga Driton Tali, këshilltar i kryeministrit në detyrë Albin Kurti.

“Me pikëllim e morra lajmin për vdekjen e Naser Ramadanit (Baba).

Komuniteti ynë në Londër, me vdekjen e “Naser Babës”, humbi njërin nga njerëzit më pozitiv, të hareshëm dhe të dashur.

Ngushllime familjes dhe miqëve.”- shkruan Tali.

Me pikëllim e morra lajmin për vdekjen e Naser Ramadanit (Baba).Komuniteti ynë në Londër, me vdekjen e "Naser Babës",…

Gepostet von Driton Tali am Samstag, 4. April 2020

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet