Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlonjatët si në ditë normale, xhiro për të shijuar diellin

Me biçikleta, me makina dhe në këmbë…Qytetarët vlonjatë e kanë konsideruar ditë pushimi këtë të premte dhe kanë zgjedhur të shijojnë edhe motin me diell.

Asgjë nuk të lë përshtypjen se ndodhemi në situatë emergjence nga COVID-19, dhe se shtëpitë duhet t’i lëmë vetëm me autorizim të një familjari për një arsye të justifikuar si për të blerë ushqime apo ilaçe.

E njëjta ka qenë situata në dy ditët e fundit në Vlorë.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet