Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama: Po falëm dritat sot, ekonomia nuk do mbijetojë dot nesër

‘Po falëm dita sot ne nuk kemi mundësi ekonomike të mbijetojmë nesër. Kompania punon me fonde, nëse nuk mbledh kontributet sot nuk importon dot energji nesër. Pra këto para që po vëmë për rezistencën ti çojmë te dritat dhe sërish të mos ia dalim dot.’

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet