Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama njofton izolim total të fundjavës: Nga nesër në orën 13:00

Kryeministri Edi Rama njofton të gjithë qytetarët se edhe këtë fundjavë do të bllokohet totalisht jeta, për shkak të përhapjes së koronavirusit.

loading...

Rekomandojme

Në një mesazh në “Facebook”, kryeministri thekson se nga nesër në orën 13:00 deri të hënën në 05:00 të mëngjesit të gjithë do të qëndrojnë në shtëpi.

” NGA NESËR, E SHTUNË 13.00, DERI TË HËNËN 05.00, NJËSOJ SI FUNDJAVËN E SHKUAR, TË GJITHË NË SHTËPI”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet