Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zvicër, shënohen 18 mijë të infektuar me koronavirus, 432 të vdekur

ZYRIH

Në Zvicër janë shënuar deri tani 18 mijë persona të infektuar, kurse numri i të vdekurve është 432 vetë.

loading...

Rekomandojme

Agjencia e Shëndetit Publik deklaroi se numri i vdekjeve në 24 orët e fundit ka shkuar në 50 persona.

Kurse, po në 24 orët e fundit, thuajse 1000 persona kanë rezultuar pozitiv ndaj testit të koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet