Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Barcelona vendos cmimin e shitjes se Rakitic

Klubii Barcelones është gati ta shesë Ivan Rakitic këtë verë duke shpresuar së do të fitojë rreth 20 milionë euro, raporton “Marca”.

Reprezentuesi kroat duke së në fund të këtij sezoni, do të largohet nga ‘Camp Nou’.

loading...

Rekomandojme

Rakitiq më ‘blaugranat’ ka kontratë deri në qershor të vitit 2021, por siç raportohet, Barcelona dëshiron ta shesë kroatin gjatë kësaj verë, në mënyrë që mos t’i ikën lojtari falas vitin e ardhshëm.

Ndryshe, Rakitiqi kërkohet nga Sevilla, Inter dhe Juventus.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet