Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Shqiptarja në Gjermani rreh burrin me kabllo në sy të fëmijëve dhe bën gjeste banale, ai e filmon

Një video e pazakontë është bërë virale orët e fundit në rrjet, ku protagoniste është një shqiptare e Kosovës.

Qytetari që e ka dërguar videon shprehet se bëhet fjalë për një çift nga Kosova, që jetojnë në Gjermani.

Siç shihet dhe në video, gruaja godet me kabllo burrin e saj në sy të fëmijëve dhe nis ta ofendojë.

E gjithë skena që zgjat thuajse dy minuta, ndodh në sy të fëmijëve të çiftit.

Teksa gruaja e godet dhe ofendon, bashkëshorti e filmon dhe i thotë se do lajmërojë policinë.

Nuk dihen motivet e këtij sherri mes çiftit të bashkëshortëve.

Ndër të tjera, gruaja shqiptare dëgjohet teksa i thotë burrit të saj:

“Mua ma bën këtë ti. Unë të shk….”

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje Joq! Ne videon e meposhtme po ju nisi nje cift nga kosova qe jeton ne gjermani se ca i ban gruja burrit ne keto dite karantine! Publikoje te lutem te shohim si do e komentojne seksi femer kete lloj sjellje! Video 2min e ca ste vje dot ktu ku e rref gruja burrin hahahha. Por ne sy te kalamajve gjynof. I thot qe kam gjet tjeter

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet