Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Shqiperi o vendi im…”, artistet shqiptare neper bote, video emocionuese per atdheun

Artistet me te njohur shqiptare neper bote, kane krijuar nje kenge emocionuese e cila shkon ne nderim, mirenjohje dhe rerspekt per mjeke qe po perballen me vijen e pare te pandemise se koronavirusit duke trajtuar te prekurit neper spitale.

loading...

Mirëmëngjes nga artistët shqiptarë!Kjo kohë do të na afrojë më shumë me njëri-tjetrin dhe do të na bëjë më të mirë. Durim dhe shpresë 🤗 #Shqipëria #shqiptarët #Dotiadalim

Gepostet von Niko Peleshi am Mittwoch, 1. April 2020

Video eshte publikuar ne faqen zyrtare nga Niko Peleshi, ish-zv.kryeminister dhe ish-minister i Bujqesise, kryetar i komisionit te veprimtarise pridhuese.

Postimi i Peleshit:
Mirëmëngjes nga artistët shqiptarë!
Kjo kohë do të na afrojë më shumë me njëri-tjetrin dhe do të na bëjë më të mirë. Durim dhe shpresë 🤗 #Shqipëria #shqiptarët #Dotiadalim

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet