Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpresë! 101-vjeçarja nga Holanda shërohet plotësisht nga koronavirusi

Një e moshuar 101vjeçe në Holandë është shëruar plotësisht nga COVID-19. Spitali afër Roterdamit bëri të ditur lajmin, duke theksuar se ky është rast që sjell shpresë.

Gruaja e moshur ishte shtruar në spital një javë e gjysmë më parë me vështirësi në frymëmarrje dhe ishte testuar pozitive me COVID-19.

Gruaja, e cila jeton vetëm, do të qëndrojë në një shtëpi pushimi për disa ditë, para se të kthehet në shtëpinë e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet