Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

MSH shtyn afatin e 3 prillit: Masat në fuqi deri në përfundim të pandemisë së koronavirusit

Ministria e Shëndetësisë ka ndryshuar vendimin për masat deri më 3 prill duke e caktuar për përfundimin e tyre në përfundim të gjendjes së koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet