Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina përplaset me trajlerin, plagosen dy persona, njëri në gjendje të rëndë

Dy persona kanë mbetur te plagosur, këtë të mërkurë si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Milot.

loading...

Rekomandojme

Aksidenti ka ndodhur në aksion Milot-Lezhë në afërsi të prane urës së Matit, ku një autoveture godet trajlerin nga pas, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë nisur në drejtim të spitalit të Traumës në Tiranë. Policia e ndodhur në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet