Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lajm fantastikë nga Gjermania, 16 mijë të shëruar nga koronavirusi

16 mijë persona të shëruar nga koronavirusi. Ky është lajmi i mirë qē vjen nga Gjermania.

“Worldometers”, e cila publikon te dhenat në kohë reale të dhëna bën të ditur këto fakte shpresëplote.

loading...

Në Gjermani deri më sot janë vërtetuar 70 mijë raste të infektimeve me koronavirus.

Aktualisht të sëmurët janë izoluar dhe po marrin trajtim nga organet shëndetësore, nderkohe qe shteti gjerman ka ndermarre disa masa per frenimin e koronavirusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet