Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I dënuar me 4 vite për drogë, pranga 49-vjeçarit nga Vlora

Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

loading...

Rekomandojme

Burime nga Policia e Vlorës bënë me dije se në kuadër të operacionit “Ramica” u arrestua Inton Veshaj, në banesën e tij, në fshatin Ramicë.

Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë e ka dënuar 49-vjeçarin, me 4 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Ngjarja i përket muajit shkurt të vitit 2017, ku gjatë kontrollit në banesën e këtij shtetasi është gjetur një sasi lënde narkotike e llojit cannabis sativa.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet