Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Holandë, shërohet nga Covid-19 një grua 101-vjeçare

Një grua holandese 101 vjeçare është shëruar nga koronavirusi, bëjnë me dije autoritetet e spitalit të Ijsseland, pranë Rotterdamit, duke shpjeguar që ky rast përfaqëson një ‘shpresë të shkëlqyer’.

loading...

E moshuara ishte shtruar një javë e gjysmë më parë, me vështirësi në frymëmarrje dhe ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Gruaja, që jeton vetëm, do të qëndrojë edhe disa të tjera në një shtëpi për të moshuar, përpara se të kthehet në banesën e saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet