Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Efektet e karantinës, këngëtarja shqiptare tregon me foto sa kile ka shtuar!

Është një nga problemet e qëndrimit brenda: kush rri në shtëpi, e ka provuar se mendja të rri tek ushqimi.

Përpos stresit, mërzitjes, grindjeve, e cdo pasoje tjetër të qëndrimit i mbyllur brenda për një kohë të gjatë, listës i shtohet edhe një “hall: tjetër: shtimi në peshë.

loading...

Rekomandojme

Tayna na e tregoi me një foto se këtë problem ka filluar ta ketë që tani.

Ajo postoi në rrjete sociale një foto të ‘body-t’ që përdor për mos t’u shëndoshur.

“Duke u munduar për të ruajtur belin se mbaruam duke ngrënë. +5kg”, shkruan reperja, treguar kështu se shqetësimi ynë nga ky efekt i karantinës, nuk është aspak i papërligjur!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet