Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në Lezhë, makina del nga rruga dhe përplaset me barrierat, plagoset shoferi

Një aksident rrugor ndodhi në autostradën Lezhë-Laç, pranë urës së Milotit.

Një automjep tip Benz ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierat.

Nga aksidenti është plagosur drejtuesi i makinës i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Shpejtësia dhe lagështira në rrugë dyshohet të jenë bërë shkak për aksidentin.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet