Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Vret sistemin tënd imunitar”/ Rama publikon videomesazhin e artistit të famshëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm publikoi një tjetër mesazh për qytetarët të cilët po përballen me luftën kundër CoVid-19.

Rama ka publikuar një videomesazh të Richard Williams, personazh amerikan i fjalës, (influencues) që tregon mbi gjendjen e kësaj lufte ndaj armikut të padukshëm,

loading...

Rekomandojme

MESAZHI I RAMES

MIRËMËNGJES😊

me këtë dallgë frymëzimi dhe një përqafim të gjithëve në distancë të sigurtë🤩https://www.facebook.com/edirama.al/videos/844434852727969/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet