Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tjetër ditë e zezë për Italinë, 837 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit, mbi 100 mijë të infektuar

Një tjetër ditë e zezë për Italinë. Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 837 viktima nga koronavirusi, duke e çuar në 12 428 numrin e të vdekurve nga ky virus i tmerrshëm, që po gjunjëzon mbarë botën.

Autoritetet italiane raportojnë se vetëm në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 4053 persona.

Ndërkohë, në total janë infektuar me koronavirus 105 792 persona, ku 15 729 janë shërura.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet